Miért a villámrandi?

Több emberrel ismerkedhetsz egyetlen este alatt, mint az elmúlt években összesen.

Azonnal kiderül, hogy van-e köztetek kémia.

Több mint 50 pár talált már egymásra nálunk.
Tudjuk, hogy min mész keresztül...
Nőként
Szeretnél őszinte, kezdeményező férfiakkal találkozni – nem csak azokkal, akik online írogatnak, de élőben nem mernek lépni.
Férfiként
Szeretnél hozzád illő nőkkel ismerkedni, de nem mindig könnyű megszólítani valakit így sok lehetőségtől elmegy melleted.
De van megoldás!
3 lépés
A valódi ismerkedéshez
1. Válaszd ki az eseményt
2. Jelentkezz pár kattintással
3. Éld át a valódi találkozás élményét
A döntés a tiéd

Ha nem veszel részt
Minden marad ahogy most van. Elszalasztasz valakit, aki pont hozzád illene.

Ha részt veszel
Biztonságos környezetben ismerkedhetsz, 10 új emberrel egyetlen este alatt.
Következő villámrandi
- 2025. december 20.
- 35-50 évesek: 14:00 -16:00
- 50-65 évesek: 17:00 - 19:00
- Kaposvár
Visszajelzések
Évekig próbálkoztam az online társkeresőkön de semmi komolyabb siker nem volt. Mindig valami hiányzott. Kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj.
Az Első Szikra villámrandin éreztem, hogy Danival más. Élőben látszott a mosoly, a tekintet... amit egy fotó vagy a chatelés sosem ad vissza.
6 hónapja együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk. 🙂
Luca és Dani
Kezdtem elveszíteni a reményt. Mindenki a párjával pózol az Instagramon, én meg... egyedül. Úgy éreztem, talán soha nem találom meg azt, akivel Iigazán kapcsolódni tudok.
A villámrandin Lacival az első 5 percben tudtam: ő az.
Ma már nem csak pár vagyunk. Igazi társak lettünk. És tudom, hogy megérdemeltem ezt.
Ancsi és Laci
Féltem, hogy soha nem leszek elég... elég szórakoztató, elég érdekes, elég bátor. Mindig azt éreztem: mások olyan könnyedén ismerkednek, nekem miért olyan nehéz?
A villámrandihoz kétkedve álltam, de Gáborral az első beszélgetés után után rájöttem, hogy alegjobb döntést hoztam. Ő pont olyannak fogadott el, amilyen vagyok.
Ma már tudom: nem velem volt a baj. Csak meg kellett találnom azt, akivel nem kell tettetnem magam.
Bianka és Gábor